O kávě Trung Nguyen

Vybráno z nejlepších druhů kávy
Technologie světové třídy
Tajné orientální receptury
Zápal, pečlivost a láska ke kávě v každé fázi zpracování

Kávu Trung Nguen najdete na pultech obchodů v New Yorku, Londýně, Berlíně, Paříži, Torontu, Moskvě, Amsterodamu, Sydney, Tokyu, Soulu, Shanghaji, Singapuru a dalších měst po celém světě. Těší nás, že nyní si kávu Trung Nguyen můžete pořídit i v mnoha obchodech po celé České republice.

JEDINEČNOST TRUNG NGUYEN

PĚSTUJEME VLASTNÍ KÁVU – kávová zrna pěstujeme na našich plantážích ve vietnamské provincii Buon Ma Thuot a balíme je v našich vlastních továrnách. I proto můžeme zaručit konzistentní kvalitu našich kávových produktů.

JSME ZELENÍ – investujeme do udržitelného a obnovitelného zemědělství. Díky tomu můžeme vyrábět jednu z nejlahodnějších káv na světě a přitom pečovat o životní prostředí.

JSME MEZINÁRODNÍ – v Singapuru jsme otevřeli mezinárodní pobočku, abychom se o naši kávu mohli podělit s ostatními zeměmi. Kávu Trung Nguen nyní můžete najít ve vice než 50 zemích po celém světě.Každý, kdo někdy navštívil Vietnam, Vám jistě potvrdí, že na předním místě mezi nezapomenutelnými zážitky z návštěvy této země byla úplně nová zkušenost s pitím kávy. Vietnamská káva má bohatou a delikátní chuť, překrásnou vůni a způsob její přípravy je sice jednoduchý, ale pro mnohé z nás exotický. 

Káva Trung Nguyen, řada CREATIVE je dodávána již namletá a nejčastěji se připravuje pomocí v Asii populárního “Phin” filtru. Důležité ale je, že si ji můžete připravit také v tzv. French pressu nebo v běžném překapávači. 

Ve Vietnamu se tato káva obvykle pije se sladkým kondenzovaným mlékem a vzhledem k horkém podnebí se velké oblibě těší varianta “Ice Coffee”, tedy káva podávaná s ledem. Kávu můžete připravovat stejně jako kteroukoliv jinou kávu, můžete ale zjistit, že nebudete potřebovat tak velké množství, jak jste zvyklí, protože káva Trung Nguyen je poměrně silná a velmi výrazná.

Mezi mletými kávami Trung Nguyen vyniká káva LEGENDEE. Jedná se o druh “cibetkové” kávy, při jejíž výrobě se využívá biologická fermentace, která uvolňuje vůně a chutě, které jinak při běžném způsobu zpracování často zůstávají v kávových zrnech skryty.  

Neméně populární je rozpustná káva Trung Nguyen G7. Její chuť je bohatá a plně uspokojující, stejně jako šálek čerstvě uvařené mleté kávy – mnoho zákazníků si instantní kávu G7 oblíbilo nejen pro to, jak rychlé a pohodlné je ji připravit, ale právě pro její jedinečnou chuť, odlišnou od běžně dostupných rozpustných káv jiných výrobců. Je to skvělá káva, kterou si můžete vzít s sebou na cesty, ale jistě si ji s chutí připravíte i doma nebo v práci.

Nejoblíbenější z řady G7 je káva 3-v-1, která obsahuje velmi chutnou náhražku smetany a sladidlo v perfektním poměru. K dispozici je také rozpustná káva 2-v-1 - černá slazená káva - nebo dále čistá černá kava bez přidaných sladidel. Oblíbíte si jistě i instantní Cappuccino – krémovou kávu v italském stylu. Vybrat si můžete z příchutí “Moccha” nebo “lískový oříšek”. Kávy Cappuccino mají menší obsah cukru a tuku, a jsou balené po 18g – skvělá volba pro milovníky velkých šálků kávy.

Nejnovějším přírůstkem v nabídce Trung Nguyen je zrnková káva pro přípravu Espressa: Espresso Specialist je velmi chutná a osobitá káva, považovaná za jednu z nejlepších ve Vietnamu. Znamenité aroma a plnou, bohatou chuť vám poskytne také směs kávových zrn Arabica a Robusta – Espresso Inovator.